Degustace a kulturní akce

Na degustacích jsou přítomni naši vinaři. Ochutnávky vín pořádáme pro omezené množství Vás milovníků vína, čímž docílíme maximálního a jedinečného zážitku.

Na kulturních akcích se potkáváme již pravidelně, jezdíme za Vámi s vínem, burčákem, ale i dobrou pálenkou.

Hradní slavnosti na Rychmburku

Dne 21.8. se konala krásná akce v obci Předhradí, konkrétně na hradě Rychmburk, kde nechyběl ani náš stánek Vinotéky u Soudku.

Podlažice 2021

Akce k připomenutí kulatých výročí Podlažic – kulturně-společenská sobota a páteční koncert skupiny Hradišťan s Jiřím Pavlicou a nejen víno z našeho stánku.

Degustace vín z vinařství Vinselekt Michlovský

„Když se víno snoubí s hovězím“. Pod vedením Lenky Michlovské.

Klobásky, steaky a další delikatesy z Farmy Martin Novotný Doly (rodinná farma zaměřená na živočišnou výrobu jejichž výhodou je přímý prodej hovězího masa přímo zákazníkům).

Slavnosti jablek a medu

Nechyběli jsme ani na zámku v Chrasti, kde se konala super akce jablek, medu a VÍNA 🙂

Degustace vín z rodinného Vinařství Štěpánek

Vinařství z Moravského Slovácka, z vinařské obce Mutěnice. U Štěpánků čerpají ze zkušeností, které jsou v rodině předávány po několik generací, ale také osobně získány v zahraničí. Zaměřují se na výrobu unikátních bílých a růžových vín s nižším obsahem alkoholu a vyšším obsahem zbytkového cukru. Zároveň hledají ideální poměr mezi přírodním cukrem a kyselinkou.

Degustace vín z Vinařství Šalša

Vinařství z Kyjova, kde tradice výroby vína sahá až do roku 1796. Originální etiketa která upoutá Vaši pozornost a víno, které potěší Vaše chuťové pohárky.

Osobitá etiketa, originální design a skvělá chuť