Sortiment

Ve vinotéce U Soudku najdete široký sortiment moravských lahvových, ale i stáčených vín. Každoročně máme nová přívlastková, ale i mladá a svatomartinská vína.

Nechybí ani pravidelné období podzimních burčáků a vánočních svařáků. Své místo u nás mají i portská vína a vína se sníženým obsahem alkoholu, vína přirozeně perlivá, sekty, vína v BIO kvalitě. Nealkoholická vína pro těhotné, kojící, ale i řidiče a abstinenty.

Dárkové koše, balíčky a kazety. Vína a další lahůdky pečlivě vybíráme, abychom splnili Vaše očekávání a hlavně potěšili obdarované, Vaše blízké nebo obchodní partnery.

Široký sortiment sypaných čajů, olivových extrapanenských olejů, čokolád se sušeným ovocem, zrnkové Fair trade BIO kávy, české medoviny, medu a nakládaných sýrů.

Limitované edice pálenek od slivovic až po jahodovice. Nechybí ani Švejkova Kontušovka z Podkrkonoší, hustopečská mandlovice nebo karibské rumy a skotské whisky.

Najdete u nás dárek dle Vašeho přání a představy. Dárkové koše, pro Vaše blízké nebo obchodní partnery. Zajišťujeme i tichá vína (pro firmy) plněná přímo pro Vás s příslušnou etiketou. Pokud si s výběrem nevíte rady, každého potěší dárkový poukaz.